Укината забраната за камиони на Плетвар

Укината забраната за камиони на Плетвар
11.01.17   13:47

Прочитано : 37

Print This Article

Укината е забраната за сообраќај за тешки товарни возила  на Плетвар, информира ЈП Македонијапат.

sneg

Забраната е укината во 12:50 часот.

 

loading...

98548904543

17 фотографии кои докажуваат дека мачките се неодоливи кретени

на кои не можете да им се налутите

15271446_10154467469488387_2071062741_o

  Категории: