Укината забраната за камиони на патот Кочани-граничен премин Делчево

Укината забраната за камиони на патот Кочани-граничен премин Делчево
11.01.17   12:20

Прочитано : 33

Print This Article

Укината е забраната за сообраќај за тешки товарни возила на патниот правец  Кочани-граничен премин Делчево, информира ЈП Македонијапат.

sneg

Забраната е укината во 11 часот.

 

loading...

98548904543

17 фотографии кои докажуваат дека мачките се неодоливи кретени

на кои не можете да им се налутите

15271446_10154467469488387_2071062741_o

  Категории: