Поранешното момче пет месеци и се заканувало дека ќе ја убие

Поранешното момче пет месеци и се заканувало дека ќе ја убие
16.05.18   15:48

Прочитано : 269

Print This Article
loading...

Вчера година во 09.15 часот Е.С.(19) од Скопје пријавила дека во периодот од 19.12.2017 до 15.05.2018 година, во повеќе наврати, добила закани по животот од нејзиното поранешно момче Н.М.(19) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

loading...
  Категории: