Полицијата го посети мојот дом. Може да истражуваат и чешлаат колку што душа им сака, ниту ќе ме уплашат ниту ќе ме обесхрабрат

Полицијата го посети мојот дом. Може да истражуваат и чешлаат колку што душа им сака, ниту ќе ме уплашат ниту ќе ме обесхрабрат
17.02.17   16:22

Прочитано : 5,600

Print This Article

Антикорупциска, Финансиска Полиција и Организиран Криминал при МВР го чешлале мојот имот и веќе десетина дена водат истрага. Денеска и полицијата го посети мојот дом. Сакам да им порачам дека може да истражуваат и чешлаат колку што душа им сака, ниту ќе ме уплашат ниту ќе ме обезхрабрат, напротив само дополнително ми давате сила и мотивирате да продолжам да се борам против вистинските криминалци. Вистината ќе победи, ПРАВДА ЌЕ ИМА!!!

muhamed zekiri
Да бевте на висина на задачата и истражувавте и се боревте против криминалот последниве неколку години и државата ќе цветаше.
Криминал можете да пронајдете само кај вистинските криминалци, кај вашите наредбодавачи кај Груевски и Мијалков и нивните соработници!!!!
#ЌеЛежите

Мухамед Зекири
фејсбук статус

loading...

98548904543

17 фотографии кои докажуваат дека мачките се неодоливи кретени

на кои не можете да им се налутите

15271446_10154467469488387_2071062741_o

  Категории: