На чинија

На чинија
19.03.17   13:25

Прочитано : 692

Print This Article

Тоби Морис, уметник од Оукленд, е автор на овој стрип насловен „На чинија“ чија цел е да пренесе важна порака, дека сите немаме исти можности во животот.

01-1485250825 02-1485250833 03-1485250839 04-1485250846

loading...

98548904543

17 фотографии кои докажуваат дека мачките се неодоливи кретени

на кои не можете да им се налутите

15271446_10154467469488387_2071062741_o

  Категории: