Кајли Миног со гламурозен изглед прошета низ Лондон

Кајли Миног со гламурозен изглед прошета низ Лондон
11.07.18   21:53

Прочитано : 499

Print This Article

Кајли Миног со гламурозен изглед ги занеми медиумите во Лондон. Таа носеше зелен фустан со флорални принтови.

Миног пред некој период го издаде 14-тиот студиски албум, а и во 50-тите изгледа волшебно. Таа вели дека воопшто не се чувствува остарено, туку многу среќно и зрело.

loading...
loading...
  Категории: