Исчезна 80-годишна жена од Тетово која боледува од склероза

Исчезна 80-годишна жена од Тетово која боледува од склероза
13.09.17   13:21

Прочитано : 50

Print This Article

Синоќа во 00,45 часот во СВР Тетово М.С.(24) од Тетово пријавил дека вчера од домот во непознат правец се оддалечила неговата баба М.С.(80), која боледувала од склероза.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

  Категории:
view more articles

Останати вести