ГАЛЕРИЈА: Пенелопе Круз привлекуваше воздишки во Кан во бел фустан од Диор

ГАЛЕРИЈА: Пенелопе Круз привлекуваше воздишки во Кан во бел фустан од Диор
13.05.18   13:21

Прочитано : 718

Print This Article
loading...

Актерката Пенелопе Круз вообичаено привлекуваше воздишки во Кан. Таа ја лансираше својата колекција во партнерство со Atelier Swarovski.

Круз се појави во бела креација од Кристијан Диор. Погледнете како изгледаше:

loading...
  Категории:
view more articles

Актуелно

view more articles

Останати вести