ГАЛЕРИЈА: Камиони „претворени“ во уметнички дела

ГАЛЕРИЈА: Камиони „претворени“ во уметнички дела
16.03.16   15:40

Прочитано : 587

Print This Article

Група уметници од Шпанија во рамки на проекстот Truck art project „претворија“ 100 камиони во уметнички дела. Погледнете дел од нив:

truck_okuda_san_miguel truck_daniel_munoz2 truck_marina_vargas2 truck_suso33 truck_suso33_2

truck_javier_calleja2 truck_okuda_san_miguel2

loading...

98548904543

17 фотографии кои докажуваат дека мачките се неодоливи кретени

на кои не можете да им се налутите

15271446_10154467469488387_2071062741_o

  Категории: