ФОТО: И Берлин се приклучува на Шарената револуција

ФОТО: И Берлин се приклучува на Шарената револуција
21.04.16   18:53

Прочитано : 1,472

Print This Article

Македонци кои живеат и работат во Берлин излегоа на протест како поддршка на движењето Протестирам и Шарената револуција која се случува во Македонија деновиве.

CglJdo6WYAAK69k[1]

 

Фото – Твитер

  Категории:
view more articles

Актуелно