Демир Хисар: Се самоубил фрлајќи се во бунар

Демир Хисар: Се самоубил фрлајќи се во бунар
11.01.17   13:50

Прочитано : 373

Print This Article

Д.Т. (59) од  Демир Хисар вчераутро околу осум часот извршил самоубиство, фрлајќи се во бунар.

mvr

Како што соопшти полицијата, несреќата се случила на улицата „4-ти Јули“ во дворното место на Д.Т.

Смртта ја констатирал лекар од Итната медицинска помош, а увид извршила екипа на СВР Битола.

loading...

98548904543

17 фотографии кои докажуваат дека мачките се неодоливи кретени

на кои не можете да им се налутите

15271446_10154467469488387_2071062741_o

  Категории: