back to homepage

Видео

ВИДЕО: Евазиона Саботажа

„Евазиона” Саботажа, емитувана на 24 март 2017 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“. автор: Среќко Поповски монтажа: Коста А.

Read More

(ВИДЕО) Странски служби: Па добро, кој е овој човек!? Би можеле да се потпишеме под секој негов збор за судството, прикривање данок…

Погледнете го новото „креирано видео“ на Фејсбук страницата „Странски служби’: Па добро, кој е овој човек!? Би можеле да се потпишеме под секој негов збор! Прикривање данок, судство, итн, итн.

Read More

(ВИДЕО) Странски служби: Наградно прашање – колку милиони евра кеширале ако затаиле над 100 илјади евра данок?

Погледнете го новото „креирано видео“ на Фејсбук страницата Странски служби: Наградно прашање: Колку милиони евра кеширале ако затаиле над 100 илјади евра #данок? Латас, Ивона и компанија

Read More

ВИДЕО: Ријана дебитираше како актерка со жешка секс сцена

Ријана го имаше своето актерско деби, а нејзиниот дебитантски настап во телевисиката серија го емитуваше во живо и на социјалните мрежи. Пејачката се појавува во две епизодни серијата „Бејтс Мотел“,

Read More

(ВИДЕО) Странски служби: Едните се заедничка Македонија, другите против „клетите Шиптари“, нема друго објаснување!

Погледнете го новото „креирано видео“ од Фејсбук страницата „Странски служби“. Морате да разберете дека водството и обичните луѓе на протестите не се од истата револуција. Едните се заедничка Македонија, другите

Read More

(ВИДЕО) Јанко се изнервира: Зошто 3 месеци сум казнет без плата? Затоа што јадам многу го*на!!!

Погледнете неколку извадоци од емисијата „Јади бурек“ на Јанко Илковски каде водителот се изнервира и кажа дека три месеци бил казнет и не добивал плата.

Read More

(ВИДЕО) Јанко: Груевски бил пе*ер, Јанко бил пе*ер, свиња дебела… океј, нема проблем…

Ви пренесуваме извадок од емисијата „Јади бурек“ на Јанко Илковски во кој тој зборува за перцепцијата која граѓаните ја имале за него.

Read More

(ВИДЕО) Странски служби: Зошто Хорхе не го даде мандатот!?

Странски служби знаат зошто. Груевски му удри заушка и му напиша на Хорхе што да прочита.

Read More

(ВИДЕО) Странски служби: Кад су Срби разбрали да неко хоче двојазичност

Погледнете го новото „креирано“ видео на Фејсбук страницата „Странски служби“.

Read More

(ВИДЕО) Синот на сопственикот на „Џамбо“ летал со „поршето“ 250 на час: Исповед на мажот кој ја загуби сопругата и детето!

Младиот син на грчкиот милионер изгубил контрола на „поршето“ излетувајќи до автопатот меѓу Атина и Делфија и се заби во паркиран автомобил. Во страшната експлозија која ја забележаа безбедносните камери

Read More

(ВИДЕО) Странски служби: Шпијуни су меџу нама

Погледнете го новото креирано видео на Фејсбук страницата „Странски служби“.

Read More

ВИДЕО: Скандал на Оскарите – погрешен филм ја доби наградата, се случи хаос на сцената…

Крајот на годинешните Оскари заврши со скандал, кога по грешка друг филм беше прогласен за најдобар. Наместо победникот „Месечевата светлина“ (Moonlight), презентерите Ворен Бити и Феј Данавеј направија грешка, ја

Read More

ВИДЕО: Сашко Коцев како невеста на Златна бубамара

Погледнете дел од годинешната Златна бубамара на популарноста и водителот Сашко Коцев како невеста.

Read More

ВИДЕО: Тинејџер од Индија за малку ќе бил жив закопан

Кумар Маревад (17) од Индија заврши во болница на респираторни апарати, по каснување од куче скитник, по што се здоби со тешка инфекција. Состојбата постојано му се влошувала, па лекарите

Read More

(ВИДЕО) Фчерашни новости: Неодолива понуда – Груевски на Топ шоп

Погледнете го видеото на Фчерашни новости – Топ шоп.

Read More